Polish (Poland)English (United Kingdom)
START start Adamson
Adamson Print

◊    2013-07 system  prezentacyjny  ADAMSON   Energia E15

Chętnych do posłuchania zapraszamy : Folk Scena Woodstock Kostrzyn 1-3.08.2013.

       System Adamson Energia w Polsce. System Adamson Energia w Polsce.

..... Miło nam ponownie  poinformować, że dzięki uprzejmości firmy Adamson Europe GMBH oraz polskiego dystrybutora Adamsona w Polsce -  firmy Mega Music - otrzymaliśmy  pokazowy zestaw składający się 24 szt. legendarnego już systemu Energia E15 oraz 16 szt. dedykowanych subbasów T21 ...

Pierwszy raz użyliśmy go w zabytkowym, pięknie położonym amfiteatrze nad jeziorem Reczynek  w Ośnie Lubuskim.  Montaż nadzorował Jochen Sommer - Director of European Operations w firmie Adamson.

Adamson twierdzi, że zastosowany układ riggingu pozwala na wykonanie podwieszenia przez jednego technika - to już przećwiczyliśmy i okazało się prawdą. Firma ta jako jedyna użyła  kewlarowych membran w głośnikach sekcji subbasowej,  basowej i średniotonowej. Przy zastosowaniu unikalnego falowodu, ciśnienie akustyczne w sekcji średniotonowej jest  o 10 db wyższe, niż w innych, dotychczas  dostępnych na rynku systemach głośnikowych - jak twierdzi i słusznie chwali się producent.

Zatem zachęcamy do posłuchania tego systemu i samodzielnej oceny . Życzymy miłych wrażeń.


System Adamson Energia w Polsce.System Adamson Energia w Polsce.System Adamson Energia w Polsce.System Adamson Energia w Polsce.