Polish (Poland)English (United Kingdom)
START start GTO
GTO Drukuj

◊    2014-05  GTO OUTLINE  w naszej  firmie

    GTO GTOGTO

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma ( po długim okresie poszukiwań  ) - zdecydowała się nawiązać ścisłą współpracę z firmą OUTLINE - wybierając na swoje wyposażenie profesjonalny, wielkoformatowy największy jej system "GTO".

Przekonała nas do tego otwarta architektura budowy sytemu ( możliwość jego update wraz z przyszłym rozwojem technologii  ), zastosowane rozwiązania techniczne oraz ilość i jakość użytych do jego budowy komponentów ( w tym wprowadzone w tym roku nowe oprogramowanie pozwalające jeszcze bardziej zwiększyć dynamiką i precyzję brzmienia ).
Te zalety stawiają ten system w absolutnie ścisłej czołówce rozwiązań akustycznych systemów nagłaśniających. 

Spośród wielu naprawdę znakomicie brzmiących produktów wiodących firm  ( topowe produkty niektórych z nich mieliśmy możliwość odsłuchiwać a nawet testować - za co bardzo gorąco chcemy podziękować ) - wybraliśmy  system "GTO" - stawiając na najwyższą jakość dźwięku ( w pełnym tego słowa znaczeniu ),  oraz inne wcześniej wymienione zalety.

Na całym świecie firma OUTLINE osiąga znakomite wyniki sprzedaży, a zainteresowanie tym systemem wzrasta szczególnie w tych krajach, gdzie  nie strona finansowa, ale  jakość i możliwości brzmieniowe są elementem najważniejszym.

Właśnie dotarła do nas pierwsza dostawa sprzętu.

GTO
         

GTO system ( jako komplet ) -  w pierwszej ( podstawowej ) transzy konfiguracyjnej, składa się  z:
- 48 szt - GTO.
- 32 szt GTO C-12
- 64 szt GTO SUB
- FRAME - Duże ramy do powieszania systemu ( - udźwig nawet do 24 szt GTO - 2,4Tony ),
- LIGHT FRAME  ( - udźwig do 1 Tony )
- pełne okablowanie głośnikowe
- panele zasilająco - dystrybucyjne dla wzmacniaczy i kolumn.
- dodatkowa infrastruktura niezbędna do konfiguracji i zarządzania systemu jako całości.

Już ta podstawowa konfiguracja wyposażenia pozwala sprostać wszelkim wyzwaniom dla systemu nagłaśniającego  w każdym miejscu -  ( spełniając najwyższe riderowe wymogi mocy, jakościowe i dynamiczne ).

Ta ilość sprzętu pozwala na wykonanie profesjonalnego nagłośnienia  w czterech różnych miejscach - identycznym jednolitym systemem - 2x6 szt GTO + 2x4 szt  GTO C-12 + 2x8 szt GTO SUB .
Wtedy to przy jego podwieszaniu mieścimy się w ciężarze do 1T/ na stronę (  - wraz z ramą i wyciągarką ) - zapewniając przy tym odpowiednio wysoki zasięg i dynamikę oraz klarowność brzmienia właściwy tylko dla większej ilości kolumn systemów innych firm .

Tym samym jest to największy Wielkoformatowy, JEDNORODNY system nagłaśniający w NASZYM KRAJU ( nawet w tej pierwszej transzy konfiguracji )
oraz
pierwszy i największy system firmy OUTLINE w tej części EUROPY -  ( tylko tak duży system wg nas ma sens ).

Biorąc pod uwagę możliwości dynamiczne, jego zasięg, niesamowitą jakość brzmienia  oraz  możliwości konfiguracji - może on być aplikowany dla produkcji największych wydarzeń muzycznych wszelkiego typu i w każdym terenie ( w przestrzeni otwartej i zamkniętej ) i dla każdego rodzaju muzyki włącznie z klasyczną ( o najwyższych wymaganiach niuansów brzmieniowych ).

Szczególnie polecamy ten system  mając na uwadze dostępną na miejscu ilości składników,  moc i możliwość łączenia w różnego rodzaju systemowe konfiguracje .

Zapraszamy do zapoznania się z  opisem systemu ( jeszcze z zeszłego roku )

http://89.96.202.198/documents/Z1BR_NUL0010R00.pdf

oraz - głównie - do współpracy.

Links:
artykuł  Live Sound & Installation Nr 64/2014 >>> GTO


http://www.fohonline.com/international-news/10865-polands-gigant-sound-letus-adds-gto-components-to-outline-inventory.html


http://www.outlinearray.com/index.php?option=com_content&view=article&id=389%3Aoutline-celebrate-major-european-investment-in-gto-system&catid=9%3Anews&Itemid=10&lang=en