Polish (Poland)English (United Kingdom)
START start Superfly
Superfly Drukuj

◊   2019-02 Superfly Outline w naszej firmie

           Superfly

Miło nam poinformować, że  dokonaliśmy  kolejnej dużej inwestycji poszerzając  nasze usługi wynajmu o  36 nowych kolumn Superfly oraz dodatkowych 16 sub-basów DBS 18-2. W połączeniu z istniejącymi zasobami  obecnie oferujemy największy w Europie asortyment produktów serii Outline GTO.
Biorąc pod uwagę niezwykle małe wymiary (wysokość 24 cm), wagę - tylko 38 kg - i liczbę użytych komponentów (2 x 10”, 2 x 8 ”, 1 x 3”) Superfly  jest absolutnym liderem w dziedzinie koncepcji konstrukcyjnej audio .  Jego łatwości konfiguracji , dynamika, zasięg i czystość dźwięku są niekwestionowane.
W szczególności moc i precyzyjność  Superfly w porównaniu z jego rozmiarem i wagą sprawia, że ​​idealnie nadaje się do pracy telewizyjnej, gdzie często trzeba  instalować systemy, których nie powinno być widać, ale które muszą odpowiednio pokrywać dość duże obszary. Superfly jest do tego idealny, ale może również obsłużyć wiele innych typów projektów .
Używamy  systemów Outline od kilku lat i bardzo dobrze służą w naszej firmie – bardzo naturalnie  brzmią i łatwo się je instaluje . Superfly jest kolejnym rozwinięciem rodziny Outline i łączy wszystkie zalety ich produktów w system, który będzie bardzo ciężko pracował dla naszej  firmy.

           Superfly

SuperflySuperfly

Superfly